سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در اینسِیف ایکس

ما اعتقاد داریم اطلاعات کاربران فروشگاه اینترنتی اینسیف ایکس بسیار با ارزش و مهم است بنابراین تماماً کوشش داریم تا از اطلاعات شما محافظت کنیم. اطلاعات این صفحه راجع به این موضوع است.

اطلاعات دریافت شده از شما و نحوه استفاده از آن 

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت اینسیف ایکس اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار اینسیف ایکس قرار می دهید.
 • پس از ورود به سایت اینسیف ایکس شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات اینسیف ایکس نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 •  اینسیف ایکس کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 •  اینسیف ایکس به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت اینسیف ایکس اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های اینسیف ایکس و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
 •  اینسیف ایکس از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات اینسیف ایکس، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
 •  اینسیف ایکس اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت تخطی شما از قوانین و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از اینسیف ایکس بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
 •  اینسیف ایکس ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت وب رمز از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت اینسیف ایکس تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در اینسیف ایکس آن ها را در سایت وب رمز وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد اینسیف ایکس ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 • شما می توانید به طور کامل از اینسیف ایکس و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از اینسیف ایکس حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 •  اینسیف ایکس دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات اینسیف ایکس یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 •  اینسیف ایکس جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. اینسیف ایکس تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) اینسیف ایکس مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

تغییرات در این سیاست ها
اینسیف ایکس حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند.