کاربر گرامی جهت استفاده درست و آگاهانه از فروشگاه اینترنتی اینسیف ایکس لازم است تا با دقت قوانین این صفحه را مطالعه فرمایید. و همچنین ورود و ثبت سفارش در وب سایت اینترنتی اینسیف ایکس به معنای پذیرش کلیه قوانین وب سایت می باشد.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

تعریف مشتری

از نظر ما مشتری کسی است که در سایت اینسیف ایکس ثبت نام می کند سپس سفارش می گذارد و محصول مورد نظر خود را خریداری می کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی اینسیف ایکس استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی اینسیف ایکس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین وقتی شما ایمیل تان را ثبت می کنید به این معناست که شما اجازه می دهید تا اینسیف ایکس تخفیف ها و پروموشن ها را برای شما ارسال کند.

قوانین عمومی:

لازم به ذکر است کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی اینسِیف ایکس بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از مصرف کنندگان، قانون تجارت الکترونیک است، و متقابلاً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. شما توافق می کنید که استفاده شما از سایت، به معنی پذیرش احتمالی تغییر هر قانون در آینده می باشد.

قوانین سبد خرید : 

۱- زمان تحویل کالا از لحظه ی ثبت سفارش و پرداخت، تا ۲۴ ساعت کاری می باشد.
۲- در صورت انصراف یا درخواست بازگشت وجه، این فرایند امکان دارد از ۴۸ ساعت الی ۴ روز کاری به طول بیانجامد.

قوانین ثبت و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی اینسِیف ایکس به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی اینسِیف ایکس به وسیله ارسال کد سفارش از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند . فروشگاه اینترنتی اینسِیف ایکس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد یا بر اثر نوسانات قیمت در بازار محصولات تغییر قیمت داشته باشند، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی اینسِیف ایکس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
فروشگاه اینترنتی اینسِیف ایکس مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی اینسِیف ایکس محفوظ است.

شرایط ارسال کالا

هزینه ی ارسال اعلام شده برای سفارش در محدوده ی وزنی ۱ الی ۵ کیلوگرم می باشد. برای سفارش های بالای ۵ کیلوگرم و یا سفارش با تعداد زیاد لطفا گزینه ی « هماهنگی هزینه ی ارسال » را انتخاب نمایید.

زمان ارسال برای هر روش به صورت زیر می باشد:

۱- پست سفارشی : ۷۲ ساعت الی ۵ روز کاری

۲- پست پیشتاز : ۲۴ ساعت الی ۷۲ ساعت کاری

۳- تیپاکس : ۲۴ ساعت کاری برای مسیرهای نزدیک و ۷۲ ساعت کاری برای مسیرهای دور

۴- باربری، اتوبوس های بین شهری و سایر روش ها : ۲۴ ساعت به غیر از شرایط خاص آب و هوایی و شرایط غیرمنتظره

همچنین در صورت مغایرت در هزینه ها به صورت تلفنی هماهنگی های لازم انجام خواهد شد و ما به التفاوت اخذ می گردد.